środa, 27 marca 2013

Zapraszamy do Jagodnej..!!!

                                    
Kochani!
Już niedługo Jagodna obchodzić będzie symboliczny dla nas pierwszy roczek :)
Rokrocznie z okazji urodzin planujemy wspierać nietuzinkowe pomysły podróżnicze.
W tym roku chcemy wesprzeć projekt Tomka Mackiewicza i Marka Klonowskiego, który rokrocznie i progresywnie realizują już od 2011 roku. Chłopaki pragną zdobyć szczyt Nanga Parbat (8126 m n.p.m.)...zimą! Podczas tegorocznej wyprawy Tomkowi Mackiewiczowi udało się osiągnąć wysokość 7400m.
[polecamy!: http://vimeo.com/60282170 ]
Planowana na przyszły rok wyprawa ruszy prawdopodobnie w powiększonym składzie, co zwiększy szanse na zdobycie szczytu, ale też zwiększy koszty przedsięwzięcia, które szacowane są na ok. 20 000$.
Tomek i Marek nie są wspierani finansowo przez żadną organizację czy związek i nie należą do żadnego programu. Działają na własną rękę i w ten również sposob finansują swoje przedsięwzięcia. Dlatego też należy wesprzeć ich poczynania!

Jak można tego dokonać?
- przede wszytskim można, a nawet trzeba do nas przyjechać 27 kwietnia, posłuchać, okraszonych slajdami, relacji z wypraw Tomka i Marka, Alka Lwowa, i Piotrka Strzeżysza. Prelekcje przetykane będą niebanalnymi filmami górskimi, a zwieńczą je pląsy do utraty sił.
- poza tym, można będzie zatrzymać się u nas na noc - całą kwotą zebraną z noclegów zasilimy fundusz wyprawy
- można będzie również objeść się szarlotki - całą kwotą zebraną z jej sprzedaży zasilimy fundusz wyprawy
- można będzie zakupić "cegiełkę" i być może wygrać jakąś arcyciekawą książkę podróżniczą - całą kwotą zebraną z tomboli zasilimy fundusz wyprawy
- można będzie zakupić niezwykle trendsetterskie hand-made-limited-edition-only-one "nangowe" godżety - całą kwotą zebraną z ich sprzedaży zasilimy fundusz wyprawy
- można mieć oczywiście własny pomysł na wsparcie Tomka i Marka - chętnych zapraszamy do współpracy!

Serdecznie zapraszamy i tradycyjnie prosimy o udostępnianie "wszędzie, gdzie się da"!